رزومه

اهداف و چشم انداز

گروه شرکتهای ساوانا بتن و سیوان متشکل از سه شرکت با رویکرد مدیریت مشارکتی و هم افزایی است. هدف ما با شعار “باهم در کنار هم” تحقق اهداف فردی و جمعی با در نظر گرفتن و بهره­گیری از نقاط قوت یکدیگر و هم پوشانی نقاط ضعف و ایجاد تمایز در صنعت ساختمان  بر پایه حوزه­ های زیر می­باشد:

 • مشتری مداری
 • ارتقا دانش و مهارت نیروی انسانی
 • تولید محصولات استاندارد و با کیفیت در صنعت بتن و قطعات پیش ساخته بتنی و افزودنی­های شیمی ساختمان
 • ارائه خدمات فنی و آزمایشگاهی و مشاور در زمینه کنترل کیفی مهندسی ساختمان
 • ارائه خدمات طرح و ساخت با استفاده از بتنهای توانمند بمنظور بهینه سازی پروژه­ها

خط مشی و ماموریت سازمانی

بالا بردن عمر مفید سازه­ها با ارائه محصولات استاندارد و نهادینه ساختن فرهنگ استفاده از محصولات با کیفیت خصوصاً در صنعت بتن و بهره بردن از دانش متخصصان و استفاده از مهارت و تجربه آنها در تولید محصولات بمنظور حفظ سرمایه­های ملی

معرفی گروه شرکتهای ساوانا بتن و سیوان

شرکت در سال ۱۳۸۴ بعنوان مشاور در امر طراحی، نظارت و اجرا آغاز بکار نمود و کار خود را در زمینه برنامه­ریزی، طراحی، نظارت و اجرای پروژه­های عمرانی، مطالعات ژئوتکنیک، تکنولوژی بتن و مقاومت مصالح، بازرسی جوش، استقرار واحدهای آزمایشگاهی کنترل کیفی مصالح ساختمانی بتن، آسفالت و …ادامه داد.

مدیریت کنترل کیفیت مجموعه شرکتهای گروه بر مبنای ISO 9001:2008 پایه­گذاری شد و دارای گواهینامه صلاحیت مشاوره در زمینه ژئوتکنیک و مقاومت مصالح با احراز صلاحیت از معاونت محترم نظارت راهبردی ریاست جمهوری و پروانه اشتغال به کار خدمات آزمایشگاهی در پایه یک در زمینه آزمایشگاه­های بتن، مقاومت مصالح ساختمانی و ژئوتکنیک از وزارت مسکن و شهرسازی است. استقرار استاندارد ISO/IEC 17025 (استاندارد مدیریت کیفیت آزمایشگاهی) از دیگر اقداماتی است که این شرکت نسبت به دریافت آن اقدام موثر نموده است.

موفقیت گروه، خوش نامی مدیران و برخورداری از تجربه و کارکنان متخصص از یک سو و نیاز بازار و صنعت ساختمان به تولید بتن آماده استاندارد در جهت بهبود کیفیت ساخت و سازها و بالا بردن عمر مفید سازه­ها، مدیران شرکت را به سمت احداث کارخانه تولید بتن آماده استاندارد سوق داد. کارخانه تولید بتن در سال ۱۳۹۰ در غرب شیراز احداث گردید.

موفقیت روزافزون شرکت در ارائه محصول با کیفیت و ارائه خدمات بر مبنای مشتری، نیاز بازار به مصالح استاندارد مورد استفاده در پروژه­های عمرانی و نیز دسترسی به بخش گسترده بازار با هدف سهولت دسترسی افراد به محصولات و ارائه خدمات بهتر به شهروندان مشوق احداث شعبه شرق واقع در شهرک صنعتی بزرگ گردید و احداث شعبه شرق افق های جدیدی را پیش روی این گروه قرار داد. افزایش تولید و اضافه نمودن بخش تحقیق و توسعه و به تبع آن اضافه نمودن محصولات جدید به خطوط تولید در مسیر بهبود کیفیت از دستاوردهای آن می باشد.

استقرار آزمایشگاه تخصصی و مدرن درشعبه شرق شرکت با تجهیزات کالیبره و قابلیت آزمایش­های خاص بتن و مقاومت مصالح مانند آزمایش تعیین مقاومت کششی و خمشی، آرماتور، پیچ و مهره و مقاطع و پروفیلهای فولادی، با برخورداری از تجهیزات کامل و بروز آزمایشگاه تکنولوژی بتن و مصالح ساختمانی و مشاوره در زمینه طراحی بتن­های خاص و ویژه و استقرار آزمایشگاه در محل پروژه از یک سو و استقرار واحد کنترل کیفیت در دو شعبه شرق و غرب باعث گردید تحت نظارت و مشاوره متخصصین، محصولات باکیفیت و مورد تأیید اداره استاندارد تولید و توزیع گردد. محصولاتی همچون بتن با مقاومت C50، بلوکهای دیواری صنعتی و معدنی و محصولات شیمیایی ساختمان همچون فوق روان کننده­های بتن از جمله محصولات تولیدی این گروه تا به امروز می­باشد.

محصولات شیمیایی ساختمان همچون فوق روان کننده­ها از جمله محصولاتی است که حاصل همت و تلاش بخش تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت گروه این شرکت می باشد که در جهت تولید بتن­های پرمقاومت و بتن­های ویژه از جمله بتن­های خود متراکم بوده است.

عزم راسخ و تلاش بی وقفه مدیران ارشد مجموعه گروه در جهت فرهنگ سازی استفاده از محصولات با کیفیت در صنعت ساختمان سبب گردید بعنوان عضوی از جامعه مصرف کننده و بعنوان تأثیرگذاران در این صنعت به لحاظ عضویت در انجمن­ها و تشکل­های مختلف و نیز تولید کننده و ارائه دهنده محصولات و خدمات پایه­ای صنعت ساختمان، گام­های مثمر ثمری در جهت وضع قوانین به نفع آحاد جامعه مصرف­کننده بردارند و آرامش و اطمینان را در چهارچوب سازه­های ایمن تجربه نمایند.

دغدغه اشتغال­زایی، عبور از موانع اقتصادی و باور مدیران ارشد گروه این شرکتها درخصوص مسئولیت اجتماعی کارآفرینان و تولیدکنندگان در جهت حفظ و ارتقای نیروی انسانی سبب گردید رویکرد مدیریتی نوین در قالب مشارکت و هم افزایی با در نظر گرفتن توانمندیها و قابلیتهای موجود شکل گیرد و فعالیتها و خدمات وسیع­تری ارائه گردد.

انتشار نشریه گروه شرکتهای این مجموعه با نام ثبتی سیوان حاصل آینده نگری و درایت گروه مدیریتی این شرکت می باشد.

واحد طرح و ساخت شرکت با کوله باری از تجربه اجرایی پروژه­های بزرگ و با نیرویی مضاعف و برخورداری از محصولات با کیفیت و استاندارد فعالیت خود را مجددا آغاز نمود. در این مسیر برخورداری از پتانسیل­های موجود، امکانات، تجهیزات و دانش فنی و تخصصی، شرایطی را مهیا نموده که این گروه بعنوان یک شرکت خصوصی کارآفرین در تولید کالا و خدمات استاندارد، ارائه خدمات تخصصی و فرهنگ سازی در صنعت پیشرو و الگوی دیگر هم صنفی­های خود باشد.

فعالیت قابل تحسین بخش فرهنگی این گروه در قالب انتشار ماهنامه سیوان از دیگر تمایزات آن می­باشد. نشریه گروه شرکتهای این مجموعه، نشریه جامع با ارائه اطلاعات بروز و متنوع در زمینه حوزه­های مهندسی، ساختمانی، صنعتی و خانواده است که بصورت ماهنامه بین مشترکین، مهندسین و صنعتگران استان فارس با کیفیت مطلوب و درجه یک نشر و توزیع می­گردد.

گواهینامه­ ها و تقدیرنامه ها

 • استاندارد سیستم مدیریت کیفیت محصول بر مبنای استاندارد ایزو ۹۰۰۱
 • ایزو ۱۰۰۰۲ (رسیدگی به شکایات مشتریان)
 • ایزو ۱۰۰۰۴ (رضایتمندی مشتریان)
 • گواهی تایید صلاحیت مسئول کنترل کیفیت از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران
 • پروانه کاربرد علامت استاندارد بتن (C50)
 • پروانه کاربرد علامت استاندارد بلوک سیمانی پک غیرباربر
 • پروانه کاربرد علامت استاندارد افزودنی های بتن
 • ره ماندگار مدیریت ایران از شورای عالی سیاستگذاری چهره های ماندگار مدیریت ایران (انجمن مدیریت ایران)
 • دریافت لوح رعایت حقوق مصرف­کنندگان از جشنواره رعایت حقوق مصرف کنندگان فارس ۹۴
 • دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف­کنندگان از جشنواره رعایت حقوق مصرف کنندگان فارس در سال ۹۳
 • واحد نمونه صنعتی از سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس سال ۹۴
 • واحد برگزیده در بین صنایع کوچک شهرکهای صنعتی فارس از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران شرکت شهرکهای صنعتی فارس
 • حائز رتبه در اولین دوره مسابقات بتن پژهشگاه استاندارد
 • گواهینامه پایه یک شرکتهای خدمات آزمایشگاهی
 • انبوه ساز برتر
 • گواهینامه تحقیق و توسعه از سازمان صنعت، معدن و تجارت
 • گواهینامه مشاور ژئوتکنیک از معاونت نظارت راهبردی ریاست جمهموری
 • گواهینامه صلاحیت پیمانکاری در زمینه ساختمان و ابنیه
 • پروانه انتشار ماهنامه سیوان